UNC nakladač a kolové rypadlo: Praktické univerzální stavební stroje

Date:

Smykem řízené nakladače patří mezi oblíbené stavební stroje, využití totiž najdou v mnoha různých oblastech. Podobně je tomu také u kolových rypadel. Tyto stroje jsou spolehlivé, praktické a nabízí komfort při práci.

UNC nakladače

Pod zkratkou UNC se skrývá celý název těchto nakladačů – univerzální nakladač čelní. Tyto smykem řízené nakladače jsou vhodné pro práce menšího rozsahu, využití najdou v zemědělství, stavebnictví, i dalších oblastech. A to na venkovních plochách i uvnitř budov, zejména díky malým rozměrům a dobré manévrovatelnosti. K dispozici je navíc široký rozsah příslušenství, stroj tak lze přizpůsobit pro různé úkoly. Od hloubení rýh, přes přepravu kusových materiálů až po nakládání sypkých materiálů.

Locust nakladače

Ačkoliv UNC nakladače patří mezi oblíbené stavební stroje, postupem času přišlo modernější řešení. Tím jsou smykové nakladače Locust. Vychází právě z koncepce UNC nakladačů, přičemž nabízí řadu výhod. Jednou z nich je moderní řešení kolmé pozice lopaty při zdvihání ramene, kterým se pyšní Locust 750. Později následovalo několik dalších modelů. Nabízí spolehlivost, vysoký výkon, skvělé jízdní vlastnosti a komfort obsluhy. Proto jsou tyto nakladače oblíbenou volbou.

Kolové rypadlo

Mezi oblíbené stavební stroje patří také kolové rypadlo. Podobně jako u nakladačů jde o univerzální stroj, který si poradí s různými úkoly. Vyhoví vašim potřebám díky modulovému podvozku, který umožňuje radlici a stabilizační podpěry namontovat dle aktuálních potřeb. Hydraulický systém s dvojitým obvodem pak dodá potřebný výkon pro daný úkon. Přístrojová deska umožňuje snadné nastavení hydraulických funkcí v závislosti na tom, jaké nástroje stroj nese.

Smykové nakladače a kolová rypadla patří mezi populární stroje, zejména díky své spolehlivosti, všestrannému využití a komfortu.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Použité lodní kontejnery – vybírejte ze široké nabídky

Lodní kontejnery najdou široké využití, nejen pro přepravu zboží....

UNC nakladač a kolové rypadlo: Praktické univerzální stavební stroje

Smykem řízené nakladače patří mezi oblíbené stavební stroje, využití...

Elektro revize spotřebičů a rozvodů – pravidelné kontroly jsou důležité

Pravidelným revizím elektrospotřebičů a rozvodů je třeba věnovat pozornost....

Plastové desky: Rozmanité produkty pro různé využití

Plastové desky, ovšem i tyče a další díly najdou...