Použité lodní kontejnery – vybírejte ze široké nabídky

Date:

Lodní kontejnery najdou široké využití, nejen pro přepravu zboží. Nabídka je rozmanitá, vybírat tak můžete z různých kontejnerů, pro skladování, přepravu, ovšem i stavbu domů, stánků či kanceláří.

Lodní kontejner

Pokud sháníte lodní kontejner, vybírat můžete ze zánovních i použitých kusů. K prodeji jsou dostupné lodní kontejnery po jedné cestě, které jsou prakticky nové. Dále pak použité lodní kontejnery v různých délkách – 6, 12 či 13,5 metru. V nabídce najdete také speciální kontejnery, ať už jde o sanitární, kancelářské, chladící, či modifikované kontejnery. Případně můžete využít také pronájem kontejnerů, pokud hledáte možnosti spíše pro krátkodobé využití. Samozřejmostí je také zajištění přepravy kontejnerů.

Lodní kontejnery na prodej

Jestliže si nevyberete z nabídky kontejnerů standardních rozměrů, pak se nabízí ještě speciální lodní kontejnery. Dostupné jsou modely s bočním otevíráním, či s čelním otevíráním na obou stranách. Zvolit můžete také kontejnery s otevíráním po celém obvodu. Dostupné jsou lodní kontejnery na prodej v šestimetrovém a dvanáctimetrovém provedení, vysoké a nízké. Pro přepravu vysokých předmětů, které se do běžného kontejneru nevejdou, či sypkých materiálů jsou připraveny kontejnery bez střechy.

Použité lodní kontejnery

Použité lodní kontejnery jsou dostupné, a přitom spolehlivé a skvěle poslouží. Jde o kontejnery, které mají technickou způsobilost pro další používání v námořní přepravě. Vyžadují známky užívání, může se jednat o mírnou povrchovou korozi, drobné promáčkliny či škrábance. Ty však nemají žádný vliv na funkčnost kontejneru. Získáte tak suchý, těsnící a uzamykatelný kontejner s kvalitní dřevěnou podlahou.

Díky nabídce různých kontejnerů, zánovních i použitých, vyberete to pravé pro své potřeby.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Kde se obrátit, když vás zajímá výstavba komunikací nebo pokládka dlažby?

Mnoho měst, obcí, ale také společností se každoročně rozhodne...

Inženýrsko-geologický průzkum aneb vyplatí se provést?

Pokud se v nejbližší době chystáte ke stavbě nové nemovitosti,...

Magnetické pomůcky pro sběrné suroviny

Dva pojmy, které od sebe nelze oddělit, jsou sběrné...

Bateriové skříně z plastu jako nová technologie společnosti LANXESS

Technické plasty, mezi které patří i polyamid 6, nabízejí...