Plastové desky: Rozmanité produkty pro různé využití

Date:

Plastové desky, ovšem i tyče a další díly najdou využití v různých oblastech průmyslu, obchodu, chemie, reklamy i stavebnictví. Díky široké nabídce najdete to pravé pro své potřeby.

Plastové desky

Pokud sháníte kvalitní plastové desky, obraťte se na spolehlivého výrobce plastových desek, kterým je společnost Mepla s.r.o. V nabídce najdete desky z PVC, PE a PP o tloušťce od 1 do 120 milimetrů. V extrudované a lisované kvalitě, v různých barvách a rozměrech. Výroba plastových desek zohledňuje změny zákonných předpisů a vždy odpovídá aktuálnímu vývoji. Můžete se tak spolehnout na bezpečné produkty díky kvalitním recepturám. Ty obsahují výhradně stabilizační aditiva, naopak neobsahují těžké kovy, freony, silikon, halogeny a podobně.

Výroba plastů

Výroba plastů udržuje vysokou kvalitu, díky bohatým zkušenostem společnost dokáže rychle a flexibilně reagovat i na zvláštní požadavky. Samozřejmostí je rozsáhlý sklad, díky kterému jsou umožněny krátké dodací lhůty. Krátkou dobu dodání zaručuje také flexibilní řízení produkce. Kvalita polotovarů je zkoušena v laboratoři a ve spolupráci s externími partnery. Dokumentována je osvědčeními o zkoušce, certifikáty a povoleními. Vývoj plastových polotovarů zajišťuje kvalitní produkty s možností flexibilních úprav dle vašich požadavků.

Výrobce plastů

Mepla s.r.o. je výrobce plastů, který osloví zejména vysokou kvalitou produktů a spolehlivým servisem. Kromě polotovarů nabízí také výrobu individuálních hotových dílů s využitím vysoce moderních CNC obráběcích zařízení. Mimo jiné můžete využít také formátování polotovarů, výrobu desek s jednostrannou či oboustrannou ochrannou fólií a v neposlední řadě samozřejmě i odborné poradenství, pokud byste při výběru potřebovali poradit.

Vybírejte ze širokého sortimentu kvalitních produktů a najděte to pravé pro svůj projekt.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Použité lodní kontejnery – vybírejte ze široké nabídky

Lodní kontejnery najdou široké využití, nejen pro přepravu zboží....

UNC nakladač a kolové rypadlo: Praktické univerzální stavební stroje

Smykem řízené nakladače patří mezi oblíbené stavební stroje, využití...

Elektro revize spotřebičů a rozvodů – pravidelné kontroly jsou důležité

Pravidelným revizím elektrospotřebičů a rozvodů je třeba věnovat pozornost....

Plastové desky: Rozmanité produkty pro různé využití

Plastové desky, ovšem i tyče a další díly najdou...