Kde se obrátit, když vás zajímá výstavba komunikací nebo pokládka dlažby?

Date:

Mnoho měst, obcí, ale také společností se každoročně rozhodne pro vylepšení svých komunikací nebo vybudování cest, chodníků a pěších zón nových. Je pak namístě zajímat se o to, která společnost, jejíž doménou je výstavba komunikací, patří ke zkušeným, spolehlivým a žádaným. Jen tak si budete naprosto jisti, že jste udělali maximum pro to, aby byly vaše opravené nebo zcela nové komunikace naprosto v pořádku.

Oslovte Stavební společnost Šlehofer, s.r.o.

Společnost Šlehofer nabízí zákazníkům nejrůznější stavební práce. Zaměřuje se především na výstavbu komunikací, pokládku asfaltu, pokládku dlažby, opravy silnic a zemní práce. Společnost má více než 18 let praxe a od zákazníků má ohlasy se 100 % spokojeností.

Součástí poskytovaných stavebních prací je pokládka asfaltu a živice, což jsou činnosti realizovány pomocí techniky společnosti.

Poptávaná je i pokládka dlažby. Ať už potřebujete položit jakýkoli typ dlažby, můžete se spolehnout na profesionální provedení práce. Zkušení a proškolení pracovníci společnosti mají zkušenosti s pokládkou všech druhů dlažeb, s jakými se můžete setkat.

Co se týče zemních prací, ty jsou prováděny jak strojně, tak i ručně. Společnost Šlehofer zajišťuje i odvoz a následnou likvidaci odpadu.

Pokud potřebujete opravit silnici, i tady budete spokojeni. Firma vám zajistí opravy silni a veškerých komunikací jakýchkoli povrchů. Součástí opravy silnic a komunikací je i pokládka asfaltu.

Certifikáty svědčí o kvalitách

Moderní společnosti se snaží udělat maximum ke svému postupu a zlepšování se. I Šlehofer patří k takovým. Díky tomu získala certifikáty ISO 45001 : 2018, ISO 14001 : 2016 nebo ISO 9001 : 2016.

Pojďte se podívat na všechny informace na webové stránky slehofer.eu a poptejte u firmy práce, které potřebujete provést k maximální odborností a kvalitou.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Šroubové kompresory: Na co si dát při jejich koupi pozor?

Na trhu se v současné době nachází 2 odlišné a...

Sdružení EPS ČR napomáhá předejít úniku mikroplastů do přírody

Mezinárodní program Operation Clean Sweep (zkr. OCS) pomáhá plastikářskému...

Společnosti Covestro a LANXESS pracují na výrobě udržitelných surovin se sníženou uhlíkovou stopou

Společnosti se dohodly na výrobě klíčových základních chemických látek Covestro...

Inženýrsko-geologický průzkum aneb vyplatí se provést?

Pokud se v nejbližší době chystáte ke stavbě nové nemovitosti,...